Bibi prober se! To není realita! 13. díl

25. dubna 2008 v 18:25 | MoNiSeK - Toms V.I.P. Prinzesschen |  Bibi prober se! To není realita!
  • Bibi
Po hodině jsem byla slušně mimo, pořád jsem chtěla jít tančit. Chytla jsem se kvůli tomu i trochu s Tomem. Byl zásadně proti, abych šla sama. Já s ním ale jít nechtěla. Chtěla jsem jít sama, tam si s někým cizím, s někým kdo o mě nic neví zatancovat a pak se zase vrátit. Chtěla jsem se odvázat. Přestat myslet na Kaulitze! Vstala jsem a šla. Připojila jsem se k jedné partičce holek, která byla obletována kluky. Hned mě přijali mezi sebe a tak jsme tancovali, tancovali a tancovali. Ztratila jsem pojem o čase. Ani jsem nevěděla jak dlouho už tam tak blbnu, energie jsem měla plno. Nepociťovala jsem vůbec nějakou únavu.
"čau kočko" řekl nějaký kluk, stoupl si ze mě, ruce mi dal na boky a pohyboval se semnou do rytmu hudby. Neodpověděla jsem, jen jsem natáhla ruku nahoru, chytla ho za krkem a užívala si každý jeho dotyk na mém těle. Nevnímala jsem ani to, že jeho ruka už prozkoumala každý milimetr pod tričkem a už poznávala i část pod kalhoty. Přitom mi dával sladké polibky na krk.
"vypadni od ní!" přidal se do toho Tom. Rychle jsem od toho kluka odskočila a s opilým výrazem Toma sledovala. Z očí mu sršela zlost. Zlost na mě a na toho kluka. Mě to bylo ale jedno! Jen jsem zakroutila hlavou, pověsila se tomu klukovi zase kolem krku a jako by nic začala tancovat. Ten se jen vítězně zasmál, mávl rukou aby Tom odprejskl a ruce mi zase položil na zadek. Tom to nevzdal, spíše ho to více naštvalo. Odtáhl mě od něj a jednu mu vrazil. Ten to vůbec nečekal a tak ho to sklátilo k zemi. V tu ránu u nás byla ochranka a Toma vyvedla z klubu ven. Jako otupělá jsem stála na místě a sledovala je jak ho násilím táhnou pryč. Ani ve snu by mě v tom okamžiku nenapadlo jít s ním. Znovu jsme začali tancovat, po chvíli mi přinesl drink
"nezajdeme ke mně kotě?" řekl mi ten borec. Ani neznám jeho jméno a souhlasila jsem. Vyšli jsme ven, nastoupili do jeho auta a ani nevyjeli. Přímo v autě mi začal jezdit rukou po koleni a jel stále víš. Už jsem pomalu ani okolní svět nevnímala. Ani jsem nepostřehla to, že si přelezl dozadu a táhl si mě k sobě. Položil mě na sedadla a začal pomalu svlékat. Nebyla jsem schopna nic dělat. Chtělo se mi spát. Na to, abych protestovala jsem byla moc opilá. Tome kde jsi!
Sundal mi tričko a ke kolenům stáhl i kalhoty. Rukama mi projížděl po celém těle, nezapomněl na žádné zákoutí. Sundal mi podprsenku a stáhl i kalhotky. Začal mě líbat na břichu a šel stále níže. U toho si stahoval kalhoty. Jen mi roztáhl nohy, nalepil se na mě. Cítila jsem ho na sobě a začínalo mi to být nepříjemné, chtěla jsem pryč, nechtěla jsem ho cítit i v sobě. Najednou se mi stal odporný. Nakonec do mě pronikl. Bolestí jsem pípla a prohnula se pod ním. Jeho tempo bylo ze začátku rychlé. Byl ke mně tak hrubý, nebral na mě ohledy, záleželo mu jen na tom, aby se udělal a já jsem mu sloužila jako živá šukací pana. Ale nechápu, jak nejsem schopna se vůbec bránit, protestovat! Vždyť on tu do mě valí a já bezvládně ležím pod ním, pomalu se ani nehýbu. Jen mi z očí stékají slzy a koušu se do rtů, abych nezačala křičet. Bojím se totiž, co by mi udělal, kdybych začala volat o pomoc. Do toho drinku mi musel něco namíchat. Hajzl jeden!
Když někdo začal bušit na okýnko auta jako šílený, on jen zvedl hlavu, podíval se na něj, ale nepřestával. Stěží jsem zaklonila hlavu co nejvíc to šlo, abych se podívala kdo tam je. Stál tam Tom! Začínala jsem pomalu doufat, že tohle peklo pro mě skončí dost brzo. Tom mlátil do auta pořád, pokoušel se otevřít nějaké dveře, ale byli zamčené! Najednou zmizel, nikde jsem ho neviděla, neslyšela jsem nic. Jen stény toho prasáka! Po chvilce se Tom znovu objevil, něčím rozbil okénko u auta a otevřel. Hned toho debila ze mě sundal a ten vypadl z auta. Tom se na mě snažil v rychlosti natáhnout zase oblečení, ale to ho ten blbeček chytl a začal ho mlátit. Na ulici se mlátili hlava nehlava. Tom byl plný zlosti a pomsty takže ho brzy sklátil k zemi. Natáhl mi kalhoty a oblékl tričko a odnesl mě rychle do jeho auta. Rychle jsme jeli pryč. Ještě někomu volal, nevím komu, nevnímala jsem ho. Nevnímala jsem prakticky vůbec nic. Jen jsem pořád v sobě cítila toho ubožáka.
  • Tom
Vezl jsem Bibi domů. Když jsme přijeli, přinesl jsem ji do koupelny a pustil ji na hlavu ledovou vodu. Během momentu se začala probírat. Vůbec nevěděla o co jde. Když byla při sobě, rozbrečela se a utekla ode mě do rohu, kde se skrčila. Ani se na mě nepodívala. Třepala se tam a vyhýbala se očnímu kontaktu.
"Bibi…. Bibi!"
"Ne Tome. Cítím se hnusně, špinavá, provinile. Měla jsem tě poslechnout a nepít. Neměla jsem tam zůstávat sama, měla jsem jít s tebou!" huhlala do klína
"ty víš……co……….to?" neměl jsem ani sílu ji říct co. Měl jsem pořád v sobě zlost na toho parchanta když si na to vzpomenu. Když si vzpomenu na to, jak jsem tam stál u okýnka a viděl co ji dělá! Nejraději bych ho zabil!
"To nešlo nevnímat. Nic jiného jsem ani nevnímala. Každý jeho dotek, pohlazení, polibek, pohyb…….bylo mi tak špatně! Chtěla jsem ho ze sebe skopnout, ale nešlo to! Neměla jsem sílu! Nemohla jsem nic!" zvedla hlavu a začala křičet. Jen jsem ji pevně objal a držel u sebe.
"prosím nech mě teď samotnou. Chci tu špínu ze sebe smít!" řekla tiše. Pomohl jsem ji zvednout a pak jsem odešel.
Cítil jsem se za tohle všechno vinný. Kdybych ji nikam nebral, kdybychom zůstali tady - nic by se nestalo. Taky jsem ji neměl nechávat se vůbec napít alkoholu. Měl jsem ji čapnout za ruku a odtáhnout sebou pryč. Je to moje vina! Kdyby šel čas vrátit zpátky, aby tohle zažít nemusela.
Pokračování příště…..
Monisek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Where are you from?

Czech Republic 53% (1384)
Germany 7.3% (191)
France 3.9% (102)
Austria 1.9% (50)
Poland 4.7% (122)
UK 2.3% (59)
Russia 3.1% (82)
Slovakia 11.1% (291)
Other 12.6% (330)

Komentáře

1 Mon!shka Mon!shka | Web | 25. dubna 2008 v 18:38 | Reagovat

skvělýýýýýý

2 Nikol Nikol | 25. dubna 2008 v 19:17 | Reagovat

úžasný dáál

3 zuzana zuzana | 25. dubna 2008 v 19:20 | Reagovat

chúdence :-( Ale je to veľmi pekné... Píš rýchlo ďalej :-)

4 Lenka Lenka | E-mail | 25. dubna 2008 v 21:15 | Reagovat

jj je to úžasný!!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.